CANLI
Y. Krasnoyarsk
1 - 2
Tom Tomsk
Rohožník
1 - 2
Dubnica
Parceiro
0 - 2
Kumamoto
Tokyo Verdy
1 - 2
A. Niigata
Seoul E-Land
0 - 0
D. Citizen
H. Litauen
0 - 0
Panevezys
Real Madrid II
0 - 0
Tarragona
Sevilla II
1 - 2
Alcoyano
Farense
1 - 2
Benfica II
Nacional
0 - 0
Casa Pia
Arsenal
2 - 0
Shakhtyor Petr
Celta Vigo II
1 - 1
R. Santander
Inter Madrid
0 - 1
Leonesa
Z. Kanazawa
0 - 0
Matsumoto YFC
Go Ahead
0 - 0
PEC Zwolle
Podillya Khm.
0 - 0
Kremin'
Stal Mielec
0 - 0
Raków
Academica
0 - 0
Argeș
Tuzlaspor
0 - 0
Bursaspor
Empoli
0 - 0
Sampdoria
Giresunspor
0 - 0
Konyaspor
Final Spor
28 - 19
Sigortam.net
Antalya Güneşi GSK
5 - 4
Manisa Bşb
FC Barcelona Lassa Bàsquet
11 - 3
UCAM Murcia
Fuenlabrada
10 - 14
CB Herbalife Gran Canaria Claret
RB Leipzig U19
3 - 0
Osnabrück
W. Bremen U19
2 - 3
U. Berlin U19
Unterhaching
2 - 1
Mainz U19
M'gladbach U19
0 - 0
RW Essen
V. Köln U19
2 - 2
Oberhausen U19
Dortmund U19
3 - 1
Paderborn
W'pertaler U19
0 - 1
Fortuna Köln
Düsseldorf U19
0 - 1
Schalke 04 U19
Bochum U19
1 - 0
P. Münster U19
Real
0 - 0
Caldas
Customs Utd
0 - 2
Chainat
Bangladeş (K)
0 - 1
Ürdün (K)
Navy
0 - 0
Pathom
Hotshots
100 - 87
Beermen
Trnje
3 - 2
Trešnjevka
Metz
1 - 2
Clermont
UTA Arad
4 - 0
Bihor Oradea
CFR Cluj
1 - 1
Kids Tâmpa
Sport Team
0 - 2
Iolanda Balaş
Monaco
0 - 1
Colomiers
Concordia
4 - 4
FCSB
Madrid 2021 FP
1 - 1
Tres Cantos
Santutxu
1 - 1
Amurrio
Trencin U19
4 - 0
Zemplín
Basconia
0 - 1
Urduliz
Oviedo II
5 - 0
Langreo II
Cordoba II
1 - 0
Lucena
AD Parla
5 - 0
Galapagar
Trival
0 - 1
Las Rozas
Villaverde SA
0 - 1
A Madrid II
Durango
2 - 0
Anaitasuna
Elche II
2 - 0
Castellón II
Lorca
0 - 0
Bullense
Castelldefels
0 - 0
Vilafranca
Llanes
1 - 1
Gijón II
Cartaya
0 - 0
Antoniano
Tomares
1 - 3
Utrera
Sóller
0 - 0
Inter Ibiza
Olivenza
0 - 1
Llerenense
Olímpico León
0 - 1
Gijón FF
Estradense
2 - 0
Barco
Aldaia
0 - 0
Toledo
Radnički Sv
3 - 2
Rembas
Illescas
2 - 0
Almansa
Alaves II
1 - 0
Uritarra
R Dünamo
1 - 0
Raplamaa
L'Hospitalet
0 - 0
San Cristóbal
Roda U19
1 - 0
Kelme
Vändra
0 - 0
FC Tallinn
Real Betis U19
2 - 0
Huelva U19
P Warszawa (K)
7 - 11
Polkowice (K)
Gine (K)
23 - 37
Mısır (K)
Valladolid
26 - 31
Leon
Son Sardina
3 - 1
Huesca
Huelva
1 - 0
Ceuta II
Villaviciosa
0 - 0
Carabanchel
Granollers
0 - 0
Ascó
Murcia II
0 - 0
CAP Murcia
Oleiros
1 - 0
Praiense
Üyelerimizin Memnuniyetleri

Kazanmak hiç bu kadar
Basit olmamıştı

Basketbol ve Futbol tahminlerinde yüksek başarı oranı ile üyelerimize kazanç sağlıyoruz. Tek yapman gereken aşağıdaki üyelik paketlerinden sana en uygun olanı seçmek ve kazanmanın tadını çıkarmak

Paketleri İncele
  • Yüksek başarı oranı
  • Günlük maç tahminleri
  • Canlı maç sonuçları
  • Günlük maç analiz ve yorumları
  • Kolay anlaşılır tahminler

ÜYE OLMANIN AVANTAJLARI

Hemen keşfet!

30 Gün
500.00 Normal Paket
  • Hergün 5-10 Arası Kupon
  • Oranlar Ortalama 2-5 Arasıdır
  • Maç Öncesi Paylaşımlar
  • Canlı ( Maç Esnasında ) Paylaşımlar
HEMEN SATIN AL
Nasıl Üye Olurum?

5 saniyede nasıl üye
olacağınızı buradan
öğrenin.

Nasıl Bildirim Alırım ?

Nasıl
yapılır buradan
öğren.

https://emresakiz.com.tr/
Kuponları Nasıl Görürüm?

Kuponlarını nasıl
göreceğini buradan
öğren.

İade Şartlarınız Neler?

geri ödeme
şartlarımızı
buradan öğrenin.

Nasıl İletişime geçebilirim ?

Nasıl
yapacağını buradan
öğren.

Kullanım Koşulları

Kullanım koşullarımızı
buradan öğren

Hemen ücretsiz üye ol ve günlük
ücretsiz
kuponlardan yararlan...

Tecrübeli ekimiz futbol ve basketbol kuponlarında günlük yüksek başarı oranı ile
sizlere günlük ücretsiz kuponlar sunmakta.

ŞİMDİ ÜCRETSİZ ÜYE OL